Tel:
Chiny Elektryczna maszyna do usuwania włosów producent
Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

zawsze nalegaj, aby jakość to życie

Dom

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd to profesjonalny zaawansowany technologicznie producent i firma handlowa specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji, marketingu i obrocie maszyną do usuwania włosów IPL, piórem do usuwania zaskórników, piórem do usuwania danych i kosmetykami. Z naszym profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, doświadczone zarządzanie produkcją, wykwalifikowani pracownicy, dobry system kontroli jakości i doskonałe usługi posprzedażne, nasze produkty zostały wywiezione na rynek światowy, taki jak Ameryka Północna, Europa, Bliski Wschód, Azja Południowa i tak dalej. efektywny koszt, usługi, vape i inne produkty. Zarówno zamówienia ODM, jak i OEM są mile widziane. Zawsze kładziemy nacisk na jakość życia, staramy się zapewnić najlepsze usługi dla Ciebie. Rozpocznij pozyskiwanie od wiarygodnego dostawcy, skontaktuj się z nami.

Chiny Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : XMX JBM

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 10000000-30000000

Rok założenia : 2018

pc Export : 50% - 60%

założyliśmy własne biuro, fabrykę o powierzchni 1500 metrów kwadratowych w Shenzhen i jest tam ponad 5 linii produkcyjnych. Nasze produkty są wykorzystywane do zapewnienia różnorodnych zastosowań zabiegów, takich jak usuwanie włosów, odmładzanie skóry, usuwanie strachu, usuwanie tatuaży

Usługowe

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd to profesjonalny zaawansowany technologicznie producent i firma handlowa specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji, marketingu i obrocie maszyną do usuwania włosów IPL, piórem zaskórnika, piórem do usuwania danych i kosmetykami. Z naszym profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, doświadczone zarządzanie produkcją, wykwalifikowani pracownicy, dobry system kontroli jakości i doskonałe usługi posprzedażne, nasze produkty zostały wywiezione na rynek światowy, taki jak Ameryka Północna, Europa, Bliski Wschód, Azja Południowa i tak dalej. efektywne koszty, usługi, vape i inne produkty. Zarówno zamówienia ODM, jak i OEM są mile widziane. Zawsze kładziemy nacisk na jakość życia, staramy się zapewnić najlepsze usługi dla Ciebie. Zacznij pozyskiwanie od wiarygodnego dostawcy, skontaktuj się z nami.


INFORMACJE O FIRMIE

 

Rodzaj działalności
Producent, firma handlowa, agent
Kraj / region
Guangdong, Chiny
Główne Produkty Razem Pracowników
11 - 50 osób
Całkowite roczne przychody
10 milionów ~ 20 milionów dolarów
Rok założenia
2018 r
Certyfikaty
-
Certyfikaty produktu
-
Patenty
-
Znaki towarowe
-
Głowne markety  
 
 

MOŻLIWOŚCI HANDLOWE

Główne rynki i produkty

Głowne markety
Całkowity dochód(%)
Główne Produkty)
Zweryfikowano
Oceania
20,00%
 
 
Zachodnia Europa
15,00%
 
 
Ameryka północna
14,00%
 
 
Środkowy Wschód
10,00%
 
 
Południowa Europa
10,00%
 
 
Azja Południowo-Wschodnia
10,00%
 
 
Wschodnia Europa
5,00%
 
 
południowa Azja
5,00%
 
 
Północna Europa
3,00%
 
 
Wschodnia Azja
3,00%
 
 
Ameryka Południowa
2,00%
 
 
Afryka
2,00%
 
 

Chiny Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Firma Zespół

Najnowsze projekty zespołu R&D
Rozwój JBM i produkcja OEM według zdjęć i możliwości próbek są doskonałe. Zespół badawczo-rozwojowy wydaje 3 + nowe produkty miesięcznie, aby przyczynić się do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku i uzyskania lepszej wielkości sprzedaży i zysków.
Wydajna produkcja
80% pracowników pracuje od 4 lat w naszej fabryce, której bogate doświadczenie i wysoka wydajność pozwalają osiągnąć produkcję szybko do dziennej wydajności 10 tys. Sztuk dziennie.Co więcej, mamy jedną specjalną linię, która pomaga w pilnym zamówieniu.
Bestsellery Wybór
Dostarczamy produkty do najlepiej sprzedających się produktów do pielęgnacji urody i higieny osobistej w Amazon.com, Amazon.uk, eBay.com, zespół komercyjny. BJI zapewnia bardziej spersonalizowane usługi specjalnie dla sklepu internetowego.
Świetna obsługa posprzedażna
Aby chronić Twoje zasłużone prawa i interesy, standardowe Porady po sprzedaży będą domyślnie zapisane w PI. Przyjmujemy również wyjątkowo rozsądne wymagania. Wierzymy, że szczerość przynosi korzyści dla obu stron handlu :)
Łatwa transakcja
Możemy zaoferować wszelkiego rodzaju warunki handlowe, w tym EXW, FOB, CIF, DDU (niestandardowe usługi od drzwi do drzwi bez podatków) i DDP (niestandardowe usługi od drzwi do drzwi z podatkami), a także pomóc kupującym hurtowym w wyborze najbardziej odpowiedniej wysyłki sposób na zaoszczędzenie więcej czasu i pieniędzy.
Szybka odpowiedź
Twoje zapytanie jest dla nas bardzo ważne.BJI zatrudniło byłych pracowników firmy Ponadnarodowe korporacje Fortune Global 500.W większości przypadków twoje zapytanie zostanie udzielone w ciągu 5 minut. Nasz czas odpowiedzi na sprzedaż komercyjną to (GMT 08:00) od 7:00 do 23:00 (w tym weekendy).

Chiny Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Shenzhen Junbobeauty Technology Co., Ltd.
ShenZhen BaoAnQuSongGangJieresentXiTouSheQu13Hao306
Tel:86--13248253305
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Elektryczna maszyna do usuwania włosów dostawca. © 2020 - 2021 electrichairremovalmachine.com. All Rights Reserved.